Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Навчитися орієнтуватися в математичних прикладах дуже важливо для подальшого розвитку вміння виконувати дію ділення між багаторозрядними десятковими числами.

Перед учнем міститься зображення туристичного табору, що перебувають на природі. Деталізований малюнок, хоча він і грає суто естетичну роль приємного фону, додає завданню атмосфери гри. У центрі ілюстрації — робоче поле, поки що порожнє. Над такою композицією є формулювання завдання, де вказується, які приклади з дією ділення потрібно перенести до цього поля. Варіанти для вибору містяться під малюнком. Наприклад, дитині потрібно перенести вирази з найбільшою та найменшою часткою. Не потрібно обчислювати конкретний результат для кожного виразу. Достатньо оцінити пропорції між діленими та дільниками, а також те, як багато розрядів дробових частин є в цих числах, щоби вибрати потрібні вирази та перемістити їх, куди потрібно.

Деякі вправи вчать не знаходити конкретну частку, а лише навчитися оцінювати результат таких прикладів та порівнювати їх між собою. Такий формат має це завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.24
Гра «Пригоди туристів»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися