Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У процесі виконання цього завдання дитина буде розшифровувати цілу послідовність математичних виразів, які мають спільні складники. Дитина має справу з великим прикладом, що має кілька елементів і різні дії. Спільним елементом є певна умовна літера, наприклад, «х».

Дитина виконує математичні дії по черзі з усіма числами, а от буквений компонент має залишитися без змін. Виконавши низку дій, дитина вписує остаточний результат своїх обчислень у відповідну порожню клітинку після знаку рівності. Якщо між кількома з них є «мінус», то дитина може не виконувати віднімання двох чисел, між якими цей знак, а просто сприймати цей символ як ознаку того, що число після нього є від’ємним.

Завдяки цьому дитина сама вирішує, яку послідовність дій виконувати. Наприклад, в умовному виразі “9х-3х+1х” дитина може спочатку додати пару додатних чисел, а вже потім від їхньої суми відняти трійку. А це робить і роботу з числами більш цікавою для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Гра «Розшифруй»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися