Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Незалежно від того, якими числами є елементи прикладу, цілими чи дробовими, взаємозв’язок між діями не змінюється. Тобто для того, щоби знайти невідомий множник, необхідно використати дію ділення, розділивши добуток на відомий множник.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься використовувати це правило. Перед учнем на кожному етапі міститься приклад із дією множення та десятковими числами в якості компонентів виразу. Школяр має вибрати з-поміж кількох варіантів невідомого множника потрібний та перенести в порожню ділянку в прикладі. Ці варіанти міститься під виразом, а той так само розташовується на ілюстрації, що показує спортсмена, який намагається встановити рекорд. Шукаючи потрібне число, дитина допоможе йому. Складність у виконанні цього завдання полягає в тому, який об’єм інформації має працювати дитина.

Учень не просто подумки виконує ділення десяткових чисел. Він ще й має розібратися в тому, яке число є діленим, а яке — дільником, та уявити собі цей приклад, маючи перед очима вираз із тими ж числами, але в іншому порядку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.27
Гра «Спортсмени-рекордсмени»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися