Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Якщо в нерівності є знак «менше» або «більше», то число не може дорівнювати іншому. Наприклад, якщо «х» має бути меншим, ніж двійка, то «х=2» не буде правильним варіантом. У цьому завданні дитина працюватиме зі знаком «більше або дорівнює» або «менше або дорівнює». Тобто ці вирази вже допускають, що невідомий компонент нерівності дорівнює наданому числу або ж був більшим чи меншим від нього.

Нерівність із таким символом перебуває у формулюванні завдання, а під ним — малюнок, що зображує ескімосів. На кожному етапі малюнок змінюється, тож вправа демонструє різні сторони життя в суворому, морозному і красивому кліматі, де досі живуть північні народи. Числа, що є варіантами для вказаної в завданні нерівності, перебувають на різних елементах ілюстрації, наприклад, на різних крижаних будиночках ескімосів. Дитина обчислює, яке число є меншим, ніж вказано, але також шукає й такі, що дорівнюють йому, та виділяє всі потрібні.

Ця вправа корисна тим, що знайомить дитину з новим форматом нерівностей, які розширюють кількість можливостей для опрацювання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.9
Гра «Цікаве життя ескімосів»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися