Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Приклади ділення з використанням десяткових дробів є досить цікавими завдяки специфічній роботі з розрядами чисел. Для того, щоб учню було простіше розібратися в цій темі, для початку подаються приклади, де лише один із двох компонентів ділення є десятковим дробом.

Перед учнем міститься новий для кожного наступного етапу математичний вираз такого типу. Приклад має не так багато розрядів у діловому та дільнику й обчислення частки має бути досить простим завдяки особливостям цих компонентів, приклад, подаються числа, що закінчуються на п’ятірки, а їх ділити та множити завжди відносно легко. Складність завдання полягає в роботі з розрядами, адже учень має зрозуміти, яка частина частки має належати до цілих чисел, а яка — до дробових. Варіантів відповіді немає. Натомість учню пропонується самостійно вписати правильну частку в порожню клітинку по той бік знаку рівності, щоб пройти на новий етап завдання.

Якщо в попередній вправі ним було ділене, то цього разу школяр працюватиме з прикладами, де десятковими числами будуть дільники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.22
Гра «У світі тварин»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися