Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Попри те, що зараз у якості транспортного засобу використовуються здебільшого автомобілі, коні залишаються важливою частиною людського життя, у тому числі — і для верхової їзди. Це благородний, цікавий і ризикований спорт, навіть дивитися на який буває вкрай цікаво.

Поле для опрацювання міститься в нижній частині ілюстрації. Там уже є потрібний знак: «більше» або «менше». Учень аналізує приклади, що містяться ще нижче. Щоб зрозуміти, частка після ділення якого з них буде більшою, недостатньо просто орієнтуватися в числах, адже розрядність у компонентах прикладів тотожна, а різниця в пропорціях між діленим та дільником незначна. Тому дитині доведеться виконати ділення для кожного, аби порівняти результати виразів та перенести їх у порожні поля правильно.

Ця вправа використовує образи вершників на конях для того, щоб привернути увагу дитини до теми порівняння двох математичних виразів із дією ділення, де обидва компоненти у виразах, як ділене, так і дільник, є десятковими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.28
Гра «Верхова їзда»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися