Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Найкраще розуміння рівня ймовірності проявляється в грі з кубиками. Кожна грань кубика має своє число. Кидають здебільшого пару, тож можна вирахувати, яка вірогідність того, що випаде та чи інша комбінація чисел.

Перед учнем — опис такого кидка. Дитина знає, що граней у кубиків 6. Тож після кидка на кожному може бути від одного до шести. У завданні називається комбінація, наприклад, така, що в сумі дасть десятку, і дитина має визначити в дробовому форматі, яка вірогідність цього була. Школяр має зрозуміти, які числа можуть поєднатися для цього (двійка і трійка, трійка і двійка, четвірка й одиниця, одиниця й четвірка). Усього комбінацій 36, а значить дробовий вираз матиме четвірку в чисельнику та число в 36 у знаменнику.

Виконання цього завдання підсумовує всі знання, які стосуються ймовірностей, та дозволяє дитині краще працювати з їхніми числовими вираженнями й разом із цим — застосовувати ці знання і вміння на практиці.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Гра з кубиками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися