Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Русалки — химерні та таємничі водні істоти, наполовину люди, наполовину риби. Кому, як не їм забавлятися зі множенням дробів, адже в процесі виконання цього завдання доводиться неодноразово застосовувати своєрідні «обертання». Справа в тому, що для виконання ділення дробів – потрібно просто один із них «перевернути», після чого залишається виконати множення.

У цій вправі учень разом із русалоньками стикатиметься не зі звичайними прикладами, а з такими, що мають два дільники. На кожному етапі перед учнем новий такий приклад, та дроби надаються мішані, тож працювати доведеться як із цілим компонентом, так і з дробовою частиною кожного дробу. Дитина спочатку розділяє ділене на перший дільник, виконуючи множення на перевернутий дріб, а потім результат цієї дії треба розділити на наступний дільник таким самим чином.

Тому складність цього завдання полягає в тому, щоб не помилитися у всіх цих обертанням та уважно запам’ятати проміжний результат. Варіантів відповіді всього два, що полегшує виконання завдання.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.12
Гра «Забавки русалок»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися