Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Кожне завдання в цьому циклі по-своєму доповнює тему нерівностей. Ця вправа робить акцент на виразах, що містять числа з різними знаками. Дитина бачить перед собою два вирази. Частіше учень стикається з випадками, коли «мінус» є лише знаком дії, але в цьому завданні цей символ може бути перед першим доданком, тобто його слід сприймати імовірніше як характеристику одного з чисел.

У формулюванні завдання вказується двостороння нерівність. Невідомий компонент-літера є результатом виконання дії. Вирази з діями містяться внизу. Кожен належить своїй мушлі. Дитині пропонується допомогти русалці, що зображується нижче, вибрати потрібну мушлю. Учень виконує дії з дробами, з огляду на знаки перед ними, після чого переносить русалку до потрібної мушлі. Критерій відбору досить простий: число-результат має задовольняти нерівність в завданні.

Це завдання є корисним як для покращення навичок роботи з дробами, так і для закріплення вміння працювати з нерівностями.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.11
Гра «Загадкові мушлі»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися