Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У процесі виконання цього завдання дитині пропонується відчути себе учнем чарівника Мерліна — наставника короля Артура та могутнього чаклуна, який за легендою побудував Стоунхендж.

Перед учнем на кожному етапі міститься нова загадка цього чаклуна — математичний приклад, що містить десяткове число та дію множення. Числа подаються в стовпчик, тому дитина може відслідкувати хід виконання множення, маючи перед собою добутки після порозрядного множення, які треба додати між собою, щоб знайти остаточний результат. У кожному рядку, крім перших двох, де міститься множники, є порожнини. Дитина відслідковує хід множення та обчислює, які цифри потрібно вписати в порожні клітинки, щоби відновити структуру прикладу та відповісти на загадку Мерліна, ілюстративне зображення якого міститься поряд із виразом.

Кома в остаточному добутку вже перебуває на своєму місці, що є важливою підказкою для дитини, адже вона може зрозуміти, як працювати з розрядами вже за допомогою подальшого аналізу доповненого нею виразу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.33
Гра «Загадки чаклуна Мерліна»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися