Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Множення та ділення дробів не є надто складною темою для дитини, але є нюанси, на які необхідно звертати увагу. Наприклад, на скорочення дробів, а також на структуру ділення, у процесі якого необхідно просто «перевернути» один із дробів у прикладі та виконати множення зі скороченням.

Для того, щоб краще зрозуміти структуру ділення або множення, ця вправа пропонує замість знаходження остаточного результату шукати невідомий елемент прикладу. Наприклад, треба знайти невідоме ділене. Тоді потрібно перемножити між собою дільник та частку. Якщо потрібно знайти невідомий дільник, то навпаки — ділене треба розділити на частку. Ці правила є універсальними й добре відомими дитині. Тож усе, що потрібно – це виконати правильну послідовність дій, не заплутавшись у числах.

Коли школяр вписує потрібні числа в каркас невідомого елемента прикладу, то проходить на наступний етап до іншого випадку або ділення або множення, де треба буде працювати з дробами, тож дитина отримує необхідну практику у роботі з цими математичними одиницями.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.11
Гра «Заповни пропуски»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися