Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Тема ступенів тісно пов’язана з темою множення, тому важливо розуміти, як вони відрізняються. Якщо число подається, наприклад, у другій ступені, це означає, що воно перемножуються на себе, а якщо в третій степені, то це число виступає множником для себе тричі. Тобто трійка в другій ступені є дев’яткою, а в третій — це вже число «27». Дроби теж можуть подаватися в ступенях, у чому пересвідчитися дитина в процесі виконання цього завдання.

Перед учнем на кожному етапі міститься кілька дробів у круглих дужках та зі ступенями. Наявність цих дужок означає, що до степеня треба піднести увесь дріб, а не лише знаменник чи чисельник. Дитина бачить структуру цього возведення: чисельник та знаменник мають бути перемножені самі на себе те число разів, що відповідає ступені. Подається також і готовий результат для кожного випадку. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб відстежити виконання піднесення дробів до степеня та визначити, наскільки воно правильно зроблене.

На кожному етапі є приклад із помилкою, і дитина має знайти та виділити його, тож виконання цієї вправи є корисним для покращення розуміння теми ступенів.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.10
Гра «Знайди помилку»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися