Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Якщо попереднє завдання дозволяло дитині навчитися вставляти потрібне число в нерівність, то ця вправа робить наступний крок і пропонує учню працювати з цілими виразами, що містять певну математичну дію.

Перед учнем — малюнок, що зображує зиму та зимовий відпочинок. На фоні сніжинок літають також і приклади. Обчислювати їхній результат і дізнаватися точну відповідь для кожного не потрібно. Натомість  в завданні є нерівність. Необхідно вибрати ті приклади, чий результат підходить на місце невідомого в цю нерівність. Тому прикладів може бути кілька. Складність цього завдання в тому, що подаються десяткові числа, тож учню доведеться бути уважним щодо розрядів та того, яка частина частки, суми, різниці або добутку цих виразів є цілою, а яка — дробовою, аби правильно порівняти з числом із нерівності вище.

А завдяки виконанню цього завдання дитина навчиться швидко оцінювати результат різних дій, не вдаючись до точних підрахунків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.4
Гра «Зимові канікули»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися