Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для побудови прямої необхідно мати дві точки, через які ця пряма буде проходити. У процесі виконання цього завдання дитина буде, маючи таку пряму, визначати лінійну функцію, яка їй підходить.

Перед учнем міститься зображення координатної площини з прямою — іншої для кожного наступного етапу завдання. Дитина вивчає цю фігуру, звертаючи увагу на те, які координати мають обидві точки на ній. Кожна точка має координат. Під графіком є кілька варіантів лінійних функцій. Дитина підставляє отримані числа (координати точок) у вирази, після чого аналізує, чи є вони правильними. Наприклад, якщо А (9;3), то для неї підходить функція «у=3х». Учень вибирає всі потрібні функції, щоб пройти на новий етап. Школяр поступово вчиться розуміти співвідношення прямих та функцій, для яких вони підходять.

Виконання цього завдання дасть учню навчитися орієнтуватися в пошуку лінійних функцій за координатами прямих для них, що корисно для кращого розуміння та більш глибокого сприйняття цієї теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.8
Графік якої функції побудовано?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися