Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Числа можуть взаємодіяти по-різному. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати кількість варіантів такої взаємодії, знаючи як кількість можливих елементів, так і те, які числа мають бути результатом.

Перед дитиною міститься формулювання завдання, де вказується числовий ряд. Там говориться і про кількість цифр для опрацювання, і про те, які з них потрібно скласти числа — двоцифрові, трицифрові тощо. Цифри дитина має використовували як будівельний матеріал для чисел, обчислюючи кількість можливих комбінацій. Якщо є умова про те, що цифри в числі мають бути різними, то для першого розряду є всі варіанти. Якщо цифр п’ять, то варіантів для цього розряду — теж п’ять. А от для наступного розряду варіантів уже на один менше. Кількість варіантів слід перемножити між собою.

Ця вправа корисна тим, що дозволяє учню не просто пограти з цифрами, а використовувати їх, ефективно комбінувати, розуміючи, як уся безкінечність чисел будується за допомогою обмеженого й не такого й великого набору цифр.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.2
Ігри з цифрами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися