Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ще один спосіб подачі інформації в графіках — кругові діаграми, які використовуються для того, щоб продемонструвати те, як певне умовне ціле ділиться на кілька різних частин, а також для того, щоб порівняти ці частини між собою.

Перед учнем — кругова діаграма, яка на кожному етапі присвячена іншим об’єктам, питанням, предметам тощо. Частини діаграми, тобто її сектори, подаються в пропорційному співвідношенні, яке підтверджується числами, що вказують на кількість предметів там. Дитина згадує правила роботи з відсотками, після чого виконує всі потрібні обчислення. Кожен сектор у такому випадку стає лише один із кількох варіантів відповіді, і дитині залишається просто вибрати правильний, щоб пройти на новий рівень завдання.

Виконання цієї вправи як покращує практичні навички роботи з круговими діаграмами, так і дозволяє згадати інші теми, наприклад, відсотки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ь.5
Кругові діаграми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися