Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Множення багатозначних чисел відбувається так само в стовпчик, як додавання або віднімання, але закони виконання множення дещо інші. Якщо під час виконання додавання або віднімання необхідно виконувати ці дії порозрядно, то правило множення багатоцифрових чисел дещо інше: кожен розряд одного множника потрібно перемножити один раз із кожним розрядом іншого, а те, що виходить у результаті проміжного множення, треба додавати.

На екрані перед учнем міститься зображення  прикладу множення багатоцифрових чисел. Школяр виконує множення поступово, рухаючись по наведеній схемі, готовий каркас якої міститься на екрані. Його наявність є головною підказкою для учня, але також має допомогти те, що кількість клітинок підходить до поданих чисел. Школяр заповнює кожну клітинку потрібною цифрою й після кожного рівня прикладу виконує додавання, щоби пройти далі.

У майбутньому дитина має навчитися множити багатоцифрові числа без такого каркасу, але наразі він є важливою опорою для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Множення багатозначних чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися