Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа дозволяє дитині навчитися прокладати оптимальний маршрут, керуючись знанням математики. Водночас вправа має ігрову форму.

Перед учнем — кілька об’єктів, шлях між якими утворює щось на кшталт геометричної фігури. Відстань між різними об’єктами позначається в числових даних, які слід сприймати як довжини цієї фігури. Дитина має знайти найкоротший шлях. У завданні вказується особливість цієї фігури, наприклад, що її невідома сторона — ціле число. Учень аналізує інші сторони та згадує, які властивості цієї фігури можуть допомогти визначити довжину невідомої сторони, тобто найкоротший шлях між цими двома точками. Наприклад, відомо, що невідома сторона трикутника обов’язково більша, ніж різниця відомих двох його сторін, але менша, ніж їхня сума. У такому випадку учню залишається лише серед усіх варіантів вибрати ціле число, що підходить під такий опис, а результат — вписати в порожню клітинку.

Біля ілюстрації є кнопка з підказкою, яку властивість слід застосувати цього разу. Ця вправа дозволить навчитися використовувати знання про властивості фігур та про рух на практиці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.5
Найкоротший шлях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися