Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Характеризувати співвідношення різних елементів трикутника можна за допомогою різноманітних способів, у тому числі в через нерівності. Це й буде робити дитина в процесі виконання цього завдання.

Учень бачить опис сторін або кутів трикутника. Дві частини подаються в числових значеннях — у градусах або сантиметрах. Третій елемент — невідомий, що називається за допомогою літери. Учень має укласти нерівність, яка б описувала цю геометричну фігуру. Для цього школяр має в каркас цієї нерівності, що перебувають під описом трикутника, розмістити ці числа у відповідні клітинки, зважаючи на символи у виразі.

Виконання цього завдання є дуже простим, але воно дозволяє дитині навчитися звертати увагу на співвідношення сторін та кутів між собою й на те, як пов’язуються різні теми вже в математиці. Адже знання теми «нерівності», яка була вивчена учнем раніше, є актуальним і зараз, під час опрацювання геометричних фігур.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ш.5
Нерівність трикутника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися