Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

При виконанні дії множення досить важливо навчитися правильно орієнтуватися в числах, щоб визначати, яке приблизне значення матиме добуток.

На екрані перед дитиною міститься зображення прикладу, що містить два десяткові числа. В обох є ціла частина, яка може бути вельми великою, а також дробова, що також може мати декілька розрядів. Обчислювати очне значення добутку не потрібно. Натомість достатньо просто зрозуміти, чи буде він більшим або меншим, ніж число, що подається нижче як орієнтир. Для цього дитина оцінює розрядність множників та те, як збільшиться ціла частина (і чи збільшиться вона взагалі) у них.

Дитина займалася такою роботою, ще коли вивчала множення багатоцифрових цілих чисел. Множення десяткових чисел дещо подібне, але під час виконання цієї дії розрядність множників впливає на місцеположення коми, яка розділяє цілу та дробову частини, досить сильно. Тому вміння оцінити добуток є ще більш важливим, і ця вправа допоможе дитині здобути таке корисне вміння і тренувати його.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.19
Оцінюємо добуток
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися