Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Якщо в рівнянні є кілька невідомих і немає інформації про те, чому дорівнює цей вираз, визначити числа, які «ховаються» за літерами, не вийде. Натомість можна максимально скоротити цей вираз, зменшивши кількість елементів та визначивши коефіцієнти. Навчитися робити це і пропонує подане завдання.

Перед учнем міститься багатоелементний вираз, що має дві невідомі величини. Визначити, чому дорівнює «х» та «у» не вийде, але можна скоротити сам вираз шляхом виконання тих дій, які можливі без обчислення змінних. Наприклад, якщо вираз із літерами є в круглих дужках, на які множиться ще одне число. Під виразом міститься каркас відповіді. Дитина має зрозуміти, який результат матиме виконання наведених дій та вписати біля кожної літери потрібне число.

У процесі виконання завдання дитині доведеться працювати з десятковими числами, а також такими, що є від’ємними та додатними в рамках одного виразу, тому учню слід бути уважним до знаків перед коефіцієнтами змінних, а також до розрядності цих чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.7
Оцінюємо коефіцієнти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися