Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Паралельне перенесення є специфічним видом руху, при якому кожна точка фігури переносить на один і той самий напрям та на однакову відстань. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати паралельне перенесення на координатній площині.

Перед учнем міститься зображення такої площини з однією точкою на ній. У формулюванні завдання вказується, відносно якої осі відбувається перенесення. Дитина має виміряти відстань до цієї осі та перенести точку відносно неї в іншу чверть координатної площини. Школяр має сам поставити нову точку на її місце.

Виконання цього завдання дозволить опрацювати паралельне перенесення в його елементарному вигляді — не з фігурами, а лише з точками. Однак, завдяки різноманіттю варіантів переносу на координатній площині, кожен етап буде цікавий для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.4
Паралельне перенесення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися