Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа робить наступний крок у вивченні теми графіків. Цього разу учню пропонується навчитися вже самостійно їх будувати.

Для цього подається координатна площина, яка є зручним полем для діяльності. Під поки що порожньою площиною — таблиця з координатами різних точок. Дитина розуміє, що кожен стовпчик — це координати окремої точки, які треба вказати як за віссю «х», так і за віссю «у». Школяр будує послідовно всі потрібні точки, а ті об’єднуються в певну фігуру. Тобто учень малює її, цю фігуру, за точками на координатній площині, що додає завдання ігрового компоненту. Фігури істотно відрізняються на кожному етапі, що посилює цікавість до виконання завдання.

Виконання цього завдання є досить простим, адже все, що потрібно зробити дитині, це правильно зрозуміти координати кількох точок, не заплутавшись у таблиці. Однак, ця вправа є важливою для тренування вміння самостійно будувати графіки на координатній прямій, надаючи практику в базовій механіці роботи з площиною та координатами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ь.3
Будуємо графіки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися