Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Числовий промінь був помічником для дитини під час першого знайомства з математикою, і тепер, коли учень вивчає складні багатоцифрові десяткові числа, актуальність цього схематичного зображення порядку чисел не зменшилася. У процесі виконання цього завдання дитина використовувати числову пряму для ефективного порівняння чисел.

Школяр бачить готову пряму з числами, що вже перебувають на своїх місцях. Їхнє розташування є підказкою для дитини. Над цим малюнком є формулювання завдання, де вказується, якій нерівності мають задовольняти потрібні числа. Якщо досі дитина працювала з виразами, де було лише одне число-орієнтир, а потрібне мало бути більшим, або меншим за нього, то в цьому завданні вже надаються чіткі рамки. Потрібне число має бути більшим, ніж друге, але й меншим, ніж третє. Учень аналізує нерівність і знаходить числа, що її задовольняють з-поміж тих, які перебувають на прямій.

Ця вправа не лише дозволяє повторити способи роботи з числовою прямою, а й порівнювати десяткові дроби з багатьма розрядами та десяткові дроби зі звичайними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.5
Порівняння дробів на промені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися