Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Необхідно вміти оцінювати коефіцієнти для більш успішної роботи з математичними виразами, зокрема — порівнюючи їх між собою. Якщо біля числа різні літери, тобто різні невідомі змінні, виконувати дії можна лише з коефіцієнтами.

Перед дитиною — пара виразів зі змінними та коефіцієнтами. Кожен з них містить певну дію та пару компонентів. Дитина має порівняти їх, помістивши в порожню клітинку між ними відповідний знак: «більше», «менше» або «дорівнює». Виконувати дії у двох виразах до кінця не обов’язково. Достатньо оцінити розрядність чисел, з якими має справу учень у кожній парі, щоб зрозуміти, який результат дії з коефіцієнтами буде більшим. У якості коефіцієнтів подаються десяткові числа, тож важливою є уважність до розрядності коефіцієнтів.

Тож це завдання допоможе учню навчився краще орієнтуватися в коефіцієнтах та відразу, ще до виконання дії з ними, оцінювати можливий результат. Також ця вправа корисна для розвитку вміння виконувати різні дії з десятковими дробами.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.4
Порівняння коефіцієнтів виразів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися