Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Тепер, коли дитина познайомилася з усіма варіантами роботи з нерівностями, настає час використання цих умінь для найскладніших виразів, які разом з тим є й найбільш цікавими. У процесі виконання цього завдання дитина знаходить числа, що задовольняють нерівність, яка має обмеження з обох «боків», бо містить і знак «більше або дорівнює», і «менше або дорівнює» та опрацьовує дробові числа.

Водночас у якості орієнтира дитині надається числова пряма як композиційна підказка. Школяр бачить числову пряму з різноманітними елементами: додатними й від’ємними числами, нулем у якості центру та літерами для позначення умовних елементів. Дитина аналізує нерівність, що подається у формулюванні завдання, після чого вибирає на нерівності всі числа, що її задовольняють. Аналізувати числа слід послідовно, користуючись прямою як шаблоном для порівняння.

Ця вправа корисна для того, щоб навчитися оцінювати будь-яке число як кандидата на роль такого, що підходить для нерівності. Дитина буде опрацьовувати дроби з різними значеннями, а також інші числа в рамках одного етапу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.10
Порівняння мішаних чисел на промені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися