Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досі дитина добирала числа, що задовольняють певній конкретній нерівності. Ця вправа змінює акценти на протилежні, пропонуючи до поданих чисел вибирати рівність, якій би вони підійшли.

У завданні подається два числа. Вони досить різні й далекі один від одного на числовій прямій. Числа можуть бути різними, але часто це десяткові числа з дробовим і цілим компонентами. Під завданням є малюнок із порожньою робочою зоною, а ще нижче — кілька нерівностей. Дитина знаходить ту з них, яку задовольняють обидва ці числа. Тобто обидва числа можна поставити на місце літери й нерівність буде правильною, адже вони будуть меншими, ніж одне, і більшими, ніж друге число в цьому виразі. Потрібну нерівність слід перенести в робочу зону.

Ця вправа дозволить учню навчитися швидше оцінювати правильність чисел, що підходять для тих чи інших нерівностей. Хоча й попередні завдання мали по кілька варіантів на кожному етапі, тут об’єм роботи збільшується, адже, маючи справу з нерівністю, дитина оцінює по два числа кожного разу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.7
Порівняння раціональних чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися