Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа пропонує зосередитися на цілих числах у наборі, що міститься не лише їх, а й десяткові дроби. Числова пряма надається як засіб для візуального оформлення їх співвідношення.

Над цією композицією міститься нерівність і сформульована мета пошуків. Учню слід бути особливо уважним, адже більше та менше числа в нерівності можуть перебувати з різних боків від невідомого. Головне — орієнтуватися за знаками. Чисел, які вказані в нерівності, може й не бути на прямій. У такому випадку учню доведеться самостійно зрозуміти, де вони перебувають. Школяр аналізує числову пряму та знаходить на ній вказані в нерівності числа, після чого виділяє лише ті, що задовольняють їй і водночас є цілими. Вибрати треба лише цілі.

Виконання цього завдання допоможе дитині краще концентруватися на потрібних числах і співвідносити дробові та цілі більш впевнено.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.13
Порівняння цілих чисел на числовій прямій
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися