Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже вміє порівнювати дроби, що дещо складніше, ніж порівнювати звичайні цілі числа.

Перед дитиною пара таких прикладів — інша для кожного наступного етапу. Цікаво, що дії в них можуть бути різними, наприклад, один вираз містить віднімання, а інший — додавання. Вибір, який із прикладів має в якості результату більше число, залишається непростим, оскільки у випадку додавання беруться відносно невеликі дробові числа, а у випадку віднімання різниця між зменшуваним і від’ємником може бути цілком подібна до того, що може бути в сусідньому прикладі з додаванням. Тож учень не може просто оцінити приклади — доведеться розв’язувати обидва, щоб дізнатися точний результат. Зрозумівши, який вираз у результаті виконання тої чи іншої дії, дасть більше число, потрібно в порожню клітинку між прикладами поставити відповідний знак: «більше», «менше» або «дорівнює».

Ця вправа пропонує піти далі на шляху опанування цієї теми та навчитися порівнювати цілі математичні вирази, що містять дроби в якості складових елементів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.12
Порівнюємо вирази
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися