Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Здебільшого, коли дитина працювала над різноманітними прикладами або коли розв’язувала рівняння, то мала справу з виразами, що містили знак рівності. Адже було важливо дізнатися, чому дорівнює той чи інший набір дій. Ця вправа відкриває низку завдань, які пов’язані з нерівностями, тобто з виразами, що містять знаки «більше» або «менше». Ці символи допускають наявність не одного, а декількох результатів на місці невідомого.

Учень бачить кілька прикладів. Немає необхідності обчислювати точний результат кожної дії, тим паче, що вирази містять досить специфічні математичні одиниць на кшталт дробів, які треба перемножувати на багатоцифрові числа. Натомість у завданні подається нерівність, і результат цих прикладів має її задовольнити, тобто належати до списку чисел, які не входять у протиріччя з нею.

Це завдання налаштовує дитину на подальшу роботу з нерівностями й дозволяє краще їх зрозуміти, адже прикладів, які задовольняють нерівність, може бути кілька, тоді як результат при обчисленні виразів з «=» є лише один.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.2
Порівнюємо добутки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися