Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли йде мова про опрацювання багатоелементного виразу, що містить коефіцієнти, то варто зважати на те, в чому вони подібні, а в чому — відмінні. Якщо буквена частина однакова, то між елементами виразу можуть виконуватися такі дії як-от віднімання та додавання. Наприклад, можна виконати «2а-45а», але не вийде виконати «3a+11b».

Завдяки цьому можна істотно скорочувати буквені вирази, що містять коефіцієнти, чим і займеться дитина в процесі виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься зображення такого виразу. Дитина аналізує, які саме елементи у ньому можуть взаємодіяти між собою. З іншого боку від знаку рівності є каркас скороченого виразу. Учень вказує там числові елементи, які вже перенесли на собі додавання або віднімання. Буквені елементи слід залишити без змін.

Наприклад, якщо в первинному вигляді у виразі було чотири члени, то після виконання всіх дій їх залишиться лише два. Це мають бути члени, що мають різні літери.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.2
Порівнюємо коефіцієнти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися