Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься нова пара таикх прикладів, де доданками і зменшуваним та від’ємником є дробові числа. Поряд зі звичайними дробами подаються десяткові. Це дещо ускладнює виконання вправи, але учень має згадати, що десяткові дроби — це лише спосіб зображення звичайних, що мають, скажімо, числа «10», «100» або «1000» на місці знаменника.

Тож дитина подумки переводить десятковий дріб у звичайний, скорочує його таким чином, щоб він мав спільний знаменник із тим дробом, що подається з ним у одному прикладі, після чого виконує вказану дію — додавання або віднімання. Варто пам’ятати про те, що замість звичайного дробу можна використовувати мішане число, і цілу його частину теж треба враховувати при порівнянні. Такий самий набір дій потрібно виконати і для другого прикладу. Після цього необхідно порівняти результати для них обох і перемістити відповідний символ — «більше», «менше» або «дорівнює» — у порожню клітинку між виразами.

У процесі виконання цього завдання дитині пропонується навчитися порівнювати результати прикладів, що містять додавання або віднімання дробів.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.5
Порівнюємо суму і різницю дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися