Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Концентруватися лише на одному елементі математичного виразу — значить надавати мало уваги всім іншим. Тому, хоча учню важливо навчитися впевнено виконувати роботу з десятковими дробами, слід приділити увагу й безпосередньо цими діями: додаванням і відніманням.

Школяр бачить перед собою приклад, де на своєму місці всі елементи та вже є результат. Немає знаків, що означають математичних дій. У рамках одного прикладу можуть використовуватися як знаки додавання, так і знаки віднімання, тому учню важливо звернути увагу на тому, як подані числа можуть "привести" до числа, вказаного з іншого боку від знаку рівності. Наприклад, якщо цей число менше, ніж той чи інший елемент прикладу, значить, як мінімум, одне віднімання там відбувалося, а якщо це число менше, ніж кожен із дробів з іншого боку від знаку «=», то там було лише додавання. Скажімо, якщо результат — ціле число, то учень має зрозуміти, як потрібно пов’язати між собою наявні дроби, аби вони дали одиницю. Вставляючи між правильними числами плюси та мінуси, дитина відновлює вираз і проходить на новий етап завдання.

Ця вправа вчить звертати увагу як на цілий, так і на дробовий компоненти опрацьованих чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.14
Пропущений знак виразу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися