Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У цій вправі йде мова про роботу з числами, які лише збільшують чи зменшують розрядність першого числа у виразі. Наприклад, якщо розділити число на «10», то його розрядність зменшують. Скажімо, під час виконання ділення на «10» числа «34», частка виглядатиме так: «3,4»; а якщо ділене — число «240», то частка буде числом «24». З діленням на число «0,1» та інші десяткові дроби все відбувається по-іншому, бо розділити на такий десятковий дріб — це однаково, що помножити на «10» або інше кругле число. Тобто при діленні на «0,1» розрядність діленого лише збільшується.

На екрані перед собою дитина бачить кілька прикладів, де ділене завжди однакове, а дільник — це різні за розрядністю числа вказаного виду, наприклад, «0,1»; «0,01» та «0,001». Варіанти часток уже перебувають на своїх місцях після знаку рівності, але вони переплутані місцями, і завдання, що ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоби перемістити кожну частку до прикладу, для якого вона підходить, розібравшись у зміні розрядності відповідно до кількості нулів у дільниках. Наприклад, якщо «8,9» розділити на «0,01», то часткою буде число «890».

Наданий вид прикладів дає змогу отримати практику у швидкому діленні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.34
Швидке ділення десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися