Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Учень тренуватиметься працювати конкретно з розрядами завдяки вже відомим йому властивостям десяткових дробів із нулями.

Учень знає: якщо помножити число на «10», його цифровий набір не зміниться, а от розрядність зросте. І навпаки: якщо помножити число на «0,1», результат буде такий, як при діленні на десятку, тобто розрядність зменшиться. Те, наскільки зменшується розрядність при множенні на десяткові дроби, залежить від того, як далеко від коми перша остання цифра. наприклад, якщо «23» помножити на «0,1», то добуток буде мати на один розряд цілих чисел менше — «2,3», а от якщо помножити на «0,01», то добуток виглядатиме так: «0,23». Кількість дробових розрядів у множнику з нулями та єдиною одиницею дорівнює кількості розрядів, які треба «забрати» в першого множника. Перед учнем — кілька прикладів, де перший множник однаковий, а другий представлений «0,1», «0,01» та «0,001».

Результати множення вже є в наявності, але вони переплутані місцями, й учень має, зорієнтувавшись у роботі з розрядами, перемістити їх на відповідні місця в приклади.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.17
Швидке множення дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися