Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Система лінійних рівнянь пов’язується з координатами точок на площині, через які проходять прямі. Втім, системи рівнянь цілком можна використовувати і для опису текстових задач, що й буде робити дитина в процесі виконання цього завдання.

Дитина читає таку задачу, де описується певний сюжет. Згідно з ним предмети та числа, які описують їхню кількість, мають певний зв’язок. Система рівнянь має передавати цей зв’язок, а також зміни, які зазнають ці величини. Школяр аналізує систему, після чого робить висновок, чи дійсно вона влучно описує задачу й чи правильно пов’язані між собою числа, що в ній використовуються. Дитина має лише два варіанти: ствердний та заперечний. Вибравши правильно, учень проходить до нового тексту та іншої системи.

Ця вправа дозволяє учню навчитися розуміти зв’язок між числами, коефіцієнтами та змінними в системі рівнянь на більш глибокому рівні. А сюжетна основа дає змогу знайти практичне використання системам рівнянь поза межами роботи з координатною площиною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Складаємо систему рівнянь до задачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися