Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа продовжує тренування вміння дитини працювати з трикутником та його властивостями. Цього разу акцент робиться на кутах цієї фігури.

Відомо, що їхня сума дорівнює 180 градусам. На кожному етапі перед учнем — задача, яка використовує це правило. Але подається вона в цікавому форматі. По-перше, її умовами є сам трикутник, особливості якого вказуються за допомогою традиційних умовних позначень. По-друге, просто відняти від 180 суму величин інших двох кутів було б надто просто. Натомість для знаходження невідомих кутів дитині доведеться виконати цілу низку дій. Наприклад, учень має справу з рівнобедреним трикутником. Відомим є лише один кут, що об’єднує одну з двох його однакових сторін та третю сторону. Учню відомо, що другий кут, що об’єднує іншу сторону з основою, є таким самим, адже це є властивістю рівнобедрених трикутників. Уже знайшовши два кути, можна знайти третій, віднявши від «180» суму перших двох.

Це завдання дозволяє учню закріпити на практиці все, що він знає про кути трикутника.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ш.2
Сума кутів трикутника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися