Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є кілька різновидів симетрії, які відрізняються між собою тим, відносно чого її намагаються визначити. У процесі виконання цього завдання дитина познайомиться з лінійною симетрією.

Перед школярем — робоча зона з двома об’єктами, між якими є пунктирна лінія. Вона і є тою, відносно якої потрібно встановити наявність або відсутність симетрії. Тут учень має зрозуміти, що симетрія — це не тоді, коли об’єкти однакові. Симетрія відносно лінії проявляється специфічно. Якщо уявити, що зображені об’єкти намальовані на аркуші, то по цій лінії його згинають. І зображення об’єктів у такому випадку має залишитися тотожним. Якщо зігнути аркуш із двома однаковими предметами, вони не збігатимуться, а симетричні – так. Це згинання й має уявити дитина, щоб зрозуміти, як співвідносяться зображені об’єкти, і чи є вони симетричними відносно лінії.

Завдяки виконанню цієї вправи учень краще розуміє поняття лінійної симетрії та вчиться відрізняти її. Крім того, ця вправа розвиває уяву, абстрактне мислення та зосередженість дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.2
Симетрія
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися