Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже знає, що кути, крім інших категорій, можуть також ділитися на два різновиди: суміжні та вертикальні кути. Раніше учень уже вивчив теорію, присвячену цьому матеріалу, а тепер перейде до практики визначення різновиду конкретного кута залежно від описаних властивостей.

Перед учнем — пара прямих, що перетинаються. Цим вони утворюють аж чотири кути, і дитина може їх усі знайти та розпізнати на малюнку завдяки тому, що точка перетину, як і кожен із відрізків, має свою назву. Над зображенням цих кутів подається формулювання завдання, де вказується, який різновид кутів слід знайти: суміжні чи вертикальні. Суміжними називаються кути, які мають одну спільну сторону. Інші сторони цих двох кутів однією прямою. Вертикальними кутами є ті, що не мають спільних сторін, а натомість обидві продовжують одна одну. Дитина аналізує варіанти та вибирає правильні.

Це завдання дозволить на практиці закріпити розуміння того, які кути є суміжними, а які — вертикальними, а також дитина зможе визначати їх на будь-яких малюнках у майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.9
Вибираємо пару кутів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися