Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Якщо неможливо зрозуміти або обчислити, які числа ховаються за ними, ці літери просто можуть грати роль елементів прикладу, які не змінюються при виконанні множення. Наприклад, якщо перший множник виглядає як«23а», а другий — це «2b», то добуток буде виглядати так: «46ab».

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з цими буквеними компонентами, обчислюючи добуток для множення десяткових чисел. Персонаж, зображений на екрані на кожному етапі, пропонує дитині розв’язати приклад із десятковими дробами й літерами. Варіанти відповід перебувають під цим героєм, і дитина, виконуючи обчислення, має звернути уваг у як на розрядність добутку, так і на букви, що є біля нього.

Множення багатоцифрових чисел, чи є вони цілими або дробовими, є досить непростим процесом, який вимагає уважного слідкування за розрядами, поступового руху та концентрації. Але ще цікавішими стають випадки, коли до числових елементів додають літери, і ця вправа знайомить з ними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.35
Вирази зі змінними
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися