Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Одна з цілком життєвих тем, для яких десяткові дроби є актуальними поза межами шкільного класу, – це одиниці вимірювання.  

Перед учнем міститься зображення прикладу, що містить десяткові числа. Необхідно звернути увагу на те, що ці числа подаються разом з одиницями вимірювання, наприклад, від «9,45 метрів» треба відняти «10,1 дециметр». Тоді дитина має більшу одиницю виміру перевести в меншу, перемістивши кому на відповідну кількість розрядів. У цьому прикладі це означає, що від’ємником є «94,5 дециметрів». Після цього вже потрібно виконати дію додавання або віднімання та вписати результат у відповідне робоче поле. Біля нього теж є назва одиниці вимірювання, тож результат, можливо, доведеться теж переводити.

Навіть якщо одиниці вимірювання належать до однієї системи, як метри та кілометри, робота з ними пов’язана зі зміною розрядів. Наприклад, «1000 метрів» – це «1 кілометр», але «1 метр» також можна зобразити у вигляді кілометрів — це «0,001 кілометра». І завдяки цій вправі учень навчиться працювати з одиницями виміру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Вишиваємо одиниці вимірювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися