Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Лінійні рівняння — це такі, що описують лінію на площині або в просторі й мають специфічну структуру: обидві частини такого рівняння мають визначатися лінійними функціями. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати такі рівняння та розпізнавати їх з-поміж звичайних.

Перед учнем міститься ілюстрація, що зображує двох співбесідників. Один персонаж наводить певне рівняння у якості одного з лінійних. Інший герой думає над тим, чи це так. Школяр аналізує рівняння та вивчає його структуру. Якщо воно підходить під відоме дитині визначення лінійних рівнянь, то школяр підтверджує це, а якщо ні — спростовує.

Ця вправа є корисною для знайомства з різноманіттям лінійних рівнянь. Справа в тому, що вони можуть істотно відрізнятися між собою. Не можна просто вивчити один приклад лінійних рівнянь і всі порівнювати з ним. Необхідно вміти розпізнавати конкретні риси виразів цього виду, і ця вправа дозволяє отримати це вміння.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.4
Визначення лінійного рівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися