Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Під час виконання тої чи іншої математичної дії цифри, що входять до складу чисел, змінюються. Але є виняток — порозрядне додавання та віднімання. Наприклад, якщо додати «1», «60» та «0,3», то вийде «61,3», і всі значущі цифри просто займуть свої місця без змін.

Перед учнем міститься зображення прикладу, що має зворотну послідовність елементів: першим йде результат виконання дії, а потім, після знаку рівності, – уже всі інші. Дитина аналізує число, котре є результатом цієї дії, після чого звертає увагу на числа, що його утворили. Помітивши закономірність, яка визначає порозрядне додавання або віднімання, учень розуміє, яких числе бракує в порожніх клітинках — тих, чиї розряди теж є в результаті дії, але які було пропущено. Вписавши в порожні клітинки числа, що підходять до прикладу для порозрядної дії, дитина проходить на новий етап.

У процесі виконання цього завдання дитина працюватиме з дробами у форматі порозрядного додавання та віднімання, закріплюючи це вміння.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.11
Який розряд дробу?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися