Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є кілька різних способів, за допомогою яких задають функції: аналітичний, графічний, табличний. Вони істотно відрізняються між собою за форматом подання інформації, і в процесі виконання цього завдання дитина навчиться визначати цей спосіб для кожного конкретного випадку.

Перед учнем міститься зображення функції. Усе залежить від того, що бачить учень. Якщо таблицю, то йдеться про табличний спосіб. Якщо вираз, схожий на рівняння, де з одного боку від знаку рівності «у», а з іншого — вираз із «х», то йдеться про аналітичний спосіб. Нарешті, якщо дитина бачить координатну площину та прямі на ній, то йдеться про графічний спосіб. Варіанти відповіді перебувають під зображенням функції.

Аналізувати відмінності між ними досить просто, тож головна мета цього завдання — дати дитині можливість запам’ятати їх. Крім того, дитина за допомогою наданої інформації зможе зрозуміти зв’язок між цими форматами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.6
Яким способом задано функцію?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися