Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоб правильно розв’язати математичну задачу, мало просто зрозуміти, як пов’язані між собою числа, які в ній згадуються. Необхідно ще й розібратися в самому питання, які подається в завданні.

На екрані перед учнем міститься задача, яка містить мішані числа, які мають як цілу частину, так і дріб. Дитина не просто читає завдання, щоб вирішити, чи потрібно ці числа додавати або віднімати, а і для того, щоб визначити послідовність дій, яку потрібно виконати для знаходження відповіді на питання. Необхідно проявити увагу до нього. Наприклад, відома вага одного предмета, а також те, що вага іншого — менше або більше, ніж першого. Дізнатися вагу другого предмета мало, адже в питанні вказується мета — знайти сумарну вагу обох об’єктів опрацювання. Тобто учень спочатку знаходить вагу другого предмета, а вже потім ще й виконує додавання між ними.

Під задачею є кілька варіантів відповіді, один із яких є своєрідною пасткою — він є правильним лише для першого етапу завдання, тоді як остаточна відповідь істотно від нього відрізняється, тож учню слід проявити увагу та аналітичні здібності для виконання цього завдання.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.4
Задачі на додавання і віднімання мішаних чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися