Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ці текстові задачі, які присвячені виконанню всіх дій із дробами, тематично пов’язані з грошима, що досить логічно: для того, щоб обчислювати суми грошей під час походу за покупками або для того, щоб дізнатися решту, дійсно необхідно вміти і множити й ділити, і додавати й віднімати.

Складність цього завдання в тому, що згідно з текстом бракує лише однієї дії для того, щоб знайти відповідь на питання, яке там подається. Учень уважно читає текст і розуміє, що необхідно зробити спочатку, а яку дію виконати з проміжним результатом. Наприклад, необхідно дізнатися ціну на один із видів продуктів, якщо відомо, що вона менша, ніж вартість іншого виду, а потім — обчислити, скільки всього грошей витратили під час походу за покупками.

Тобто в учня є «шлях» до виконання задачі з двох дій. Дитина подумки обчислює вартість першого виду продуктів, а потім додає результат із відомою сумою, що розвиває розуміння дій з грошима. Під задачею є кілька варіантів відповіді. Школяр вибирає правильний і проходить на наступний етап вправи.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.16
Задачі на всі дії з дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися