Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Таблиця цікава тим, що може допомогти структурувати інформацію, яка буде подаватися не так, як у прикладі, але однаково залишиться легкою для сприйняття дитиною.

На екрані перед учнем — таблиця, у якій вказуються літери, що означають ті чи інші десяткові дроби. Поряд — форми, які містять ці літери. Для того, щоб дізнатися, чому дорівнює значення кожного такого прикладу, потрібно літери в них замінити на відповідні дроби. Учень має робити це поетапно та уважно. У прикладах літери не просто замінюють дроби, а ще і взаємодіють з іншими числами. Тому, виконуючи заміну, варто вставити те чи інше число на місце літери, потім обчислити результат проміжної дії, а вже потім переходити до обчислення остаточної відповіді для цього виразу. Наприклад, «3а+b», де перша літера — це число «0,5», а друга — число «0,1». Учень множить трійку на «0,5», а потім уже «1,5» додає до значення другої літери, щоб у результаті вписати в порожню клітинку під формулою «1,6».

Завдяки таблиці дитина навчиться краще працювати з інформацію, що структуровано подається у таблиці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.8
Заповнюємо таблицю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися