Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Коли дитина вже познайомилася з усіма незвичайними та цікавими формами прикладів, які використовують десяткові числа, важливо перейти до кількісного опрацювання, тобто дати учню якнайбільше практики.

Приклади мають по декілька дій. Розрядність дробів не є значною, адже вирази подаються в один рядок, а не в стовпчик, тож розв’язати їх можна й без використання додавання або віднімання в стовпчик. Складність лише в тому, що для кожного прикладу є своя послідовність дій. Наприклад, в одному прикладі потрібно дізнатися не остаточний результат усіх обчислень, а один із компонентів виразу, у якому не два числа, а більше, скажімо, як тут: «0,4+х-0,22=1,2». Тоді учень спочатку знаходить, чому дорівнює сума невідомого числа з відомим дробом, а вже потім — чому дорівнює цей невідомий компонент. «0,4+х=1,2–0,22», тобто «0,4+х=0,98». І вже потім від проміжного результату як від суми треба відняти відомий елемент, щоб дізнатися невідоме, яке дорівнює в цьому прикладі «0,58».

Ця вправа надає практику, адже на кожному її етапі учень буде стикатися відразу з цілим набором прикладів, що містять десяткові числа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Записуємо правильний результат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися