Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Графіки різних форматів та стилів зображення інформації мають на меті не заплутати, а в більш зручній формі донести певні відомості, наприклад, про порівняння кількості різних об’єктів. До того, як вчитися зображувати інформацію за допомогою графіків, учню слід навчитися їх розуміти, чому і присвячено це завдання.

Перед дитиною міститься графік. Над ним — формулювання завдання, де вказується конкретна мета пошуків. Тут важливо зазначити, що далеко не весь графік може бути потрібно використати для цих пошуків. Скажімо, якщо графік присвячений цілому тижню спостережень, але необхідно зробити висновок лише за першими двома днями. Тобто дитина має сама вибрати, яку частину інформації слід задіяти для знаходження відповіді на питання в завданні, після чого дитина також самостійно вирішує, що необхідно зробити. Скажімо, якщо слід знайти середню кількість, то можна додати показники по різних днях, після чого розділити суму на число цих днів.

Важливо пам’ятати (у чому й допоможе це завдання), як про правильне прочитання інформації з графіка, так і про одиниці вимірювання, що подаються біля порожньої клітинки під графіком.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ь.2
Знаходимо дані за графіком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися