Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Розв’язуючи різноманітні задачі, які пов’язані з геометричними фігурами, дитина здебільшого бере до уваги лише числа та різні форми роботи з ними. Ця вправа робить особливий акцент саме на властивостях фігур, стимулюючи використання специфічних особливостях трикутників для знаходження відповіді на задачу.

Перед учнем містить опис кутів трикутника, у якому йдеться лише про їхнє співвідношення. Наприклад, подаються пропорції сторін між собою. Дитина має знайти точне значення того чи іншого кута, наприклад, найбільшого. Зробити це можна, знаючи, що в будь-якому трикутнику сума кутів дорівнює 180 градусам. Для того, щоб це зробити, дитина має сформулювати рівняння на базі тої інформації, що подається в завданні. Під ним є порожня клітинка, куди слід внести відповідь на це рівняння.

Виконання цього завдання дасть учню можливість краще зрозуміти, як можна використовувати знання суми кутів трикутника, а також те, як можна виразити співвідношення чогось через рівняння.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ш.4
Знаходимо кути трикутника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися